Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki lehet vinni a kertbe?

Ki lehet vinni a kertbe?

Figyelt kérdés
Van két aranyhörcsögöm, és eléggé unatkoznak. Szeretném kivinni őket a kertbe, nem lesz bajuk, ha mondjuk füvet esznek, vagy megrágcsálnak egy-két levelet?

2012. szept. 3. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki szoktam vinni a dzsungijaimat. Viszont egyszerre csak egyet vigyél ki, mert az új zajoktól megijedve gyorsan el tudnak futni, és akkor már nem tudod megfogni. Ha van macsekotok, vagy kutya, egyéb, akkor csukd be valahova őket, nehogy megfogják a höriket! Az nem baj, ha füvet eszik, viszont olyan helyre vidd őket, amiről tudod, hogy nincs gyomirtózva, ne legyen hörcsögökre mérgező növény sem a közelükben!
2012. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. szept. 3. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fű nem ártalmas nekik, sokan azzal is etetik a hörcsögöket. Egyszer én is kipróbáltam, de azóta sem adtam az enyémnek, mert van annál sokkal finomabb is számukra. :)
2012. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Én nem vinném ki őket a kertbe, mert könnyen bajuk eshet, vagy elszökhetnek. Inkább a szobában tedd le őket kicsit szaladgálni, persze egyenként (remélem, külön tartod őket!).
2012. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelj arra, hogy ne tudjanak kiszökni mondjuk a kerítés alatt, hogy ne tudjon szomszéd macska se átjönni, ne legyen pisis/kakás/vegyszeres növény a közelben, (tehát ha kutyát tartasz vagy permetezel, tegyél le róla) ne férjen mérgező növényekhez, (elég sok van ebből sajnos, virágokból és fákból is), ne legyenek rések, ahol el tud tűnni, és hogy mindig el tudd kapni valahogyan! (sokat segít, ha hívásra hozzád futnak a höcsögeid)
2012. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!