Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszédok miatt lehet ki...

Szomszédok miatt lehet ki kell vinni a francia bulldogomat kertbe, most lesz 2 éves, süket, hogy reagálna arra ha kenelbe kerülne, nem fagyna meg nem lenne lelki beteg stb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 18:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A fr. buldog szobakutya, nem való kennelbe.Miért kéne kivinni? szoktasd le az ugatásról és nem lesz baj a szomszédokkal
2011. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Szard le a szomszédokat.Igazán beláthatnák,hogy süket a kuyud.Szerintem nekik sem esne jól, hogyha süketen kivágnák őket egy kenelbe.De valószínűleg nagyon fázna, mivel rövid a szőre.
2011. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
3 műszakba dolgozom, állítolag előfordult, hogy éjszaka ugatott! kutyaiskolába vihetném lenne értelem? nem akarom elveszíteni nagyon szeretem
2011. márc. 7. 18:26
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A francia bulldog NAGYON rosszul viselné a kinti életet. Nekem is van több is és nem bírják a hideget. Ráadásul nagyon embercentrikusak, lelkileg teljesen összetörne egyedül.


Ne érdekeljenek a szomszédok.

2011. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
persze, hogy elviheted kutyasuliba. Ha rendesen foglalkoztatva van,jól le van mozgatva,akkor az ugatás is mérséklődik.
2011. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

És a kertben ugatva nem zavarná a szomszédokat?

Mondd meg nekik,hogy oké elköltözöl,de hállából a kedvességükért kifejezetten balhés romáknak adod el a lakást.

Nekem mindig bevált.

2011. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
aláírást kell gyűjteni mert társasházba lakom, és a szomszéd a hangadó a kutyák ellen biztos nem írná alá a paraszt_!!!!!!!! esetleg mit tegyek ha nem írja alá? szarráverésen kívül!!!?
2011. márc. 7. 18:33
 8/24 A kérdező kommentje:
ez az nemhangoskodom, zenét nem hallgatok házibuli nincs!! nagyon le vagyok törve!!!!!
2011. márc. 7. 18:35
 9/24 anonim ***** válasza:
nem értem, eddig ott laktál és most változtatták meg az alapító okiratot?
2011. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mondom,fenyegesd meg őket a cigányokkal.
2011. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!