Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpenyúlnak elég egy...

Egy törpenyúlnak elég egy ekkora ház (kép lent)?

Figyelt kérdés
Lány törpenyulam van 2,5 hónapos, 2 napja van nálunk. A házát egy napja raktam neki be, de már megbarátkozott vele. Viszont még nem ment bele, csak a fejét dugta be, de én úgy látom hogy nem fér bele. Szerintetek azért nem megy bele teljesen mert fél, vagy mert nem fér bele?

2012. szept. 3. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Képet nem tettél. Egyébként minden állat magától keresi a menedéket, főleg az olyan prédaállatok, mint a nyúl. Kizárt dolog, hogy azért nem ment bele, mert fél...
2012. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a képet kifelejtettem. Itt van:

[link]

2012. szept. 3. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt ismerem, és nem túl nagy... Sajnos gyakorlatilag a kereskedések nem árulnak nyúlméretű cuccokat, az összes nyulas felszerelés alul van méretezve. Kezdve a ketrecnél, abból is csak a legnagyobb az alkalmas.
2012. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebbe egy ilyen fiatal nyuszinak szerintem bele kéne férnie. De ha szemmértékkel úgy saccolod, hogy neccesen vagy sehogy sem fér bele, akkor ez lesz a hiba.
2012. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ekkora házban egy egykilós felnőtt tengerimalac kényelmesen elvan. Mekkora a nyuszi? Hány kilós?

Ennyit nem adtam volna ezért a házért (én barkácsoltam volna inkább egy hasonlót), de ha már megvan, akkor emeld meg valahogy, például az aljára körbeszegelsz egy 2 cm-es léccsíkot (de elég csak a sarkokra egy-egy kis fakocka is).

2012. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fér bele. :)

Illetve belefér, csak nem biztos, hogy meg tud fordulni...

A deguim laknak ekkorában.

Nyuszinak fa, almás láda kell.

2012. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ZMHase válasza:
Szerintem kicsi !DE ha nem akkor vagy idegen neki vagy nem szereti a szagát
2012. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mégis csak belement!
2012. szept. 5. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!