Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kezdjem a szoktatását...

Ercsi1984 kérdése:

Hogyan kezdjem a szoktatását egy új bak törpenyúlnak a meglévő fél éves lány nyuszim mellé?

Figyelt kérdés

(a bakot holnap hozzuk haza ivartalanítva)

Meg van a 2. ketrec is.


2012. aug. 17. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd közel a két ketrecet, hadd szokják egymást. Aztán olyan helyen, ahol még egyikük sem volt, engedd ki őket, és hagyd, hadd barátkozzanak. :)
2012. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod.

Remélem ír még más is esetleg saját tapasztalatot, mi hogy zajlott a nyuszik között, mert olvasgatom a fórumokat és bevallom elkezdtem aggódni, nem szeretném ha bármelyiknek baja esne.

2012. aug. 17. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig teljesen jó választ kaptál! :D Mancsoljál csak!

Tartsd a két ketrecet egymás mellett, várd meg amíg nem támadja a lány nyuszid az új bakocskát, és utána semleges terepen randizzanak, amíg beáll a teljes béke!

És főleg nyugi! :D A te dolgod az, hogy sugározd a leányzó felé, hogy pont jó helyen van nálatok az új nyuszi! Ő se idegeskedjen! Simán menni fog! :D

2012. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a bakot kitettem a szobába, a kislány meg bent volt a helyén, és felváltva cserélgettem őket. Aztán összeköltöztek. De egy idő után inkább külön tettem őket, nehogy párosodjanak. Utána már akkor se viselték el egymást, ha együtt voltak kiengedve, nem tudtam velük mit kezdeni, külön vannak.
2012. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!