Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb a lány tengerima...

Melyik a jobb a lány tengerimalac vagy a fiú?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk lány lett és mellé szintén lány került. Jobban kijönnek egymással, mint két fiú. Ha nem akarsz neki társat, mert sokat tudsz foglalkozni vele, és vegyes párost sem szeretnél a szaporulat miatt, akkor szerintem mindegy milyen nemüt veszel. Mindegyik aranyos.
2009. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:) köszi
2009. júl. 29. 11:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem fiú van és egyedül szerintem mindkettő egyformán jó de lehet a lányok a társaikkal kicsit jobban kijönnek lehet majd veszek a malacomnak társat:)
2009. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Szia! Nekem valaki régebben azt mondta, hogy a fiú tengarimalacok kedvesebbek, és talán ez igaz is, mert nekem is mindig a fiúk voltak a bújósabbak. De mivel már elég sok malackám volt, nyugodtan állíthatom, hogy mindkettő legalább ugyanolyan jó. Pár év kihagyás után, nekünk most egy, lassan egy éves lány van otthon, aki nagyon eleven, és nagyon játékos. Ha kivesszük örömében akkorákat ugrál a mellkasunkon, hogy majdnem felborul. :) Imádjuk. :)
2009. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:) nem tudom eldönteni melyiket válasszam:S
2009. júl. 29. 11:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen melyiket választod! Én a külsőjét szoktam nézni amelyik ciffrább avgy éppen amelyiket meglátom és elsőre beleszeretek és nem foglalkozok a nemével.
2009. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez aranyos:) köszi!
2009. júl. 29. 11:27
 8/17 anonim válasza:
11:15-ös vagyok. Egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt tanácsolta, hogy a külseje alapján válassz. Én is mindig az alapján döntöttem, hogy melyik tetszett legjobban az összes közül. Aztán utólag mindig megkérdeztem, hogy egyébként lány-e, vagy fiú. Biztos, hogy tündéri lesz így is, úgy is.
2009. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy köszönöm szépen!!
2009. júl. 29. 11:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is így választottam a legelső malackámat. Egyből ő tetszett meg, pont olyat akartam, amilyen ő volt. Egyébként lány lett, amit utólag kérdeztem meg:)

Szegény májusban meghalt 2 másik társával együtt:((((

Most 2 pici malackám van. Bár a mostani választásomnál már a fő szempont az volt, hogy leányzó legyen:)

2009. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!