Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok, felnőtt hím...

Mit gondoltok, felnőtt hím tengerimalac mellé szerezzek-e be egy társat, hogy ne unatkozzon és ha igen, akkor egy másik fiatalabb hím megfelelő lenne-e? Vagy jobb lenne neki egyedül?

Figyelt kérdés
Nőstényt nem szeretnék, mert nem tenne jót neki az állandó fialás, a hímet meg már nem tudom, merjük-e ivartalaníttatni, nem idős-e már hozzá? Kb. két éves.
2011. márc. 27. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Másik hím jó lesz, ha fiatal az még jobb.Egyedül unatkoznak jobb ha van társa.
2011. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak amiatt félek egy kicsit, hogy nem fogják-e esetleg bántani egymást?
2011. márc. 27. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Fokozatosan kell hozzászoktatni a felnőtthöz a kölyköt(a kölyök ne az a 6 hetes picurka legyen inkább olyan 3-4 hónapos).elősször a szobában a földön, mondjuk így semleges a terep és a nagy nem védi a területét(mondjuk nem igazán jellemző) és egy hétig kb ezt csinálni.aztán belehet tenni a felnőtthöz.
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. márc. 27. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiatal hímet érdemes,így kicsi az esélye a verekedésnek.Egyedül rosszabb neki,mert ők eredendően társaság kedvelők.
2011. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hímet nem ajánlok...

de az ivartalanítás + egy nőstény a legjobb


én a cocám 4 évesen ivartalanítrottan azóta jól megvan a nősténnyel......:D

2011. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél hozzá és fokozatosan szoktasd tegyél 1 felezö rácsot a 2 mali közé és mindn nap vedd ki a rácsot elsö nap 2-3 percre és fokozatosan növel mig látod h jol ki ne jönnének de azért 2 etetöt és itatót rakj be nekik :-)
2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!