Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek berakhatom ezeket...

Szerintetek berakhatom ezeket deguknak?

Figyelt kérdés

Először is van itthon valami szárított növényünk, amit nyaraláskor a szállásadónktól kaptunk. (de nem tudom, mi lehet)

[link]

[link]

Arra lennék főképp kíváncsi, hogy mi lenne ez, valami teanövény? Remélem nem felesleges gazokat sóztak ránk, kiszárítva.

A deguim amúgy is szeretik az ilyen szárított dolgokat, ezért gondoltam arra, hogy odaadom nekik.


Azután hoztunk papírhengert a Diego-ból, viszont koszos egy kicsit a belseje. Így is mehet a ketrecbe? Amikor először voltunk ott, hoztunk egy tisztát és egy koszosat. A tisztát tettük be, a koszos ment a kukába. Most viszont már kezd elfogyni a jelenlegi cső, és csak 2 koszosat tudtak adni, pedig már voltam bent háromszor is, hátha kaptak jót is...

Maradjanak cső nélkül, vagy megkaphatják?



2012. szept. 8. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne add oda neki, ki tudja, mi az, és milyen szennyezett útszélről szedte a szállásadó. Én valami babérfélére tippelek. Hol voltatok nyaralni? Lehet valami helyi szokás ilyen csokrot adni!


A papírhengert mosd ki tiszta vízzel (egy új mosogatószivaccsal), ha csak poros volt, akkor ha megszárad beteheted. Ha másféle szennyeződés van rajta, akkor inkább dobd ki!

2012. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Romániában voltunk nyaralni egy kis faluban a székelyeknél. Annyira nem valószínű, hogy forgalmas útról szedett, mert még a főút sem volt a szállás közelében.


A papírhengert akkor kidobom. Kicsi sötétebb foltok vannak a belsejében, biztos, hogy nem por.

2012. szept. 9. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit nem ismersz növény, inkább ne add nekik, mert annyit nem ér a csemege, hogy bajuk legyen. Sajnos a növényt nem ismerem fel én sem. A gurigát próbáld meg langyos vízzel kimosni. Lehet olajos a tartótól, akkor viszont nem ajánlatos betenni.
2012. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!