Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket ajánlanátok inkább?...

Melyiket ajánlanátok inkább? Mongol futóegér vagy egyiptomi tüskésegér?

Figyelt kérdés
Esetleg tartási tippek? Melyik a kezelhetöbb illetve "igénytelenebb" nekem mind a 2 egérfaj nagyon tetszik (amugy egy 55x55x60) terrariumba lennének

2012. szept. 9. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyiptomi tüskésegeret nem ismerem, de szimpatikusnak tűnik. A mongol futóegerek nagyon barátságosak, kezesek, az enyémek a tenyerembe ülnek, és úgy szoktak enni! :D Őket mindenképpen ajánlom, ugyan nem olyan okosak, mint mondjuk egy nyuszi, görény, kutya vagy macska, de mindegyik külön személyiség.
2012. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm gondolom ő sem.annyira igényes:)
2012. szept. 11. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tudom ajánlani a futóegereket, annyira édesek! Másnak is mondtam itt, hogy örök kiváncsi jószágok és nem kifejezetten hajlamosak betegségekre. Szeretik ha foglalkoznak velük, de nem igénylik annyira mint pl. egy patkány. Egyébként van aki még agility pályát is végigcsinál velük, szóval azért okosak, de ahhoz már tényleg sok foglalkozás kéne.
2012. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként őket nem is tudod olyan sokáig lekötni, mert jönnek mennek, mindent megnéznek mindent feltúrnak, szóval olyan sokat eleve sem tudsz foglalkozni velük:D
2012. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ismerös... nagyon birom öket 1 him meg 1 nőstény van:)... mert az eladó elnézte mikor 2 nőstényt akartam.. na mindegy..:D fogkoptatónak ti mit alkalmaztok..? utána olvasgattam blogokon de gondoltam itt is megkérdezem wc gurigán kivül.... száraz kenyér szelet.? vagy szépia csont? esetleg valami más?
2012. szept. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!