Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy törpehörit és...

Szeretnék egy törpehörit és már szinte mindent tudok róluk. A szüleim is megengedik. Minden simán menne de a szobámba akarnám tartani mert máshol nem tudom. Nagyon elviselhetetlen este a zajuk? És ha igen tudok "ellene tenni valamit"?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van törpehörim és két patkányom is a szobámban, a höri nem szokott hangos lenni, csak néha fészkelődik a forgácsban és fut a kerékben. Ez engem nem zavar. Érdemes nem nyikorgós, műanyag kereket beszerezni, az nem hangos.

A patkányok "csipognak", ugrálnak a ketrecen mászkálva, az durvább, de még ezt is meg lehet szokni.

2012. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most így nem is tudom, hogy a törpehörik szokták-e rágni a rácsot, de kérdezz meg valakit akinek van és akkor inkább a terráriumot javasolnám, főleg hogy a ketrec körül minden tiszta alom lesz:D

De egyébként emberfüggő hogy ki mennyire bírja nekem futóegerekhez kellett hozzászokni és ők aztán mennek mint a gép éjszaka is nappal is, de amit az előttem szóló írt a patkányok se semmik:DD Húgomnak van, de nem mondta még hogy ne tudna tőle aludni.

2012. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az állatkától is függ, de az biztos, hogy mocorognak, zörögnek éjjel. Nekem ketrecben van a hörcsögöm, szokta rágni a karton wc-papír "alagútját", meg a rácsot is.De volt olyan hörcsim is, aki a házikóját is nekiállt átalakítani éjszaka:) Én jó alvó vagyok, meg se hallom:). Esetleg akkor próbálkozz terráriummal, akkor legalább a rácsrágást ki tudod küszöbölni. Meg próbáld minél messzebb tenni az ágyadtól.
2012. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van hörim terráriumban és ketrecben is. A legnagyobb zaj, amit éjszaka hallok, az az, amikor a WC papír gurigát kaparják a karmukkal. :D Meg néha hallom, ahogy oson a forgácsban. :P
2012. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem elég sokáig volt hörcsögöm. 2x2. Terráriumban, a legnagyobb zaj az volt, hogy a terráriumban lévő itatón akartak kiszökni. Na az hangos volt. Eleinte leragasztottam az üveghez. Reggelre szétrágták, majd papírt tömte alá, aztán csak kivettem estére az itatót. Amúgy sem szükséges, ha mindig elvannak látva lédús gyümivel/zöldséggel.

Nekem majdnem a fejem mellett voltak, mert pici a szobám. Azt a pici zajt beleálmodtam az álmomban. Imádtam őket.

2012. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hangos, akkor csak egy (amit én ismerek) megoldás van: lefekvés előtt kirakod a fürdőszobába/ a konyhába a ketrecét (a hörcsöggel együtt).
2016. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!