Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ebben az esős időben érdemes...

Ebben az esős időben érdemes vidékre vinni nyuszimat szerintetek?

Figyelt kérdés
Lemegyek majdnem egy hétre..és gondoltam leviszem kicsit szaladgálni.Kutyámat mindenképpen viszem..de nyufffiban most nem vagyok biztos ilyen idő mellett...ti attól még levinnétek?

2012. szept. 13. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha ketrecestül viszed, akkor én levinném, lehet hogy jobb idő lesz, és akkor tud hol játszani.
2012. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VIDD LE!
2012. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyusziknak az utazás nagyon stresszes, mint tenyésztő csak akkor javaslom ha nyugiban és csendben tudtok menni, nem tömegközlekedéssel. Viszont ha amúgy nem lenne aki kiengedi és foglalkozik vele, te pedig ezt vidéken is megtennéd, akkor vidd el. Attól hogy esik, ugyanúgy ellehet egy zárt szobában, garázsban...ahol futkoshat.


[link]

2012. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Levittem végül :) Nagyon jól érzi magát még most is!
2012. szept. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!