Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyenek a Fressnapf-os árak?

Milyenek a Fressnapf-os árak?

Figyelt kérdés

Tőlem nagyon messze van a Fressnapf és nem szeretnék emiatt rohangálni. Egy hörcsög ketrecet szeretnék venni. Legalább 60x40-es kellene, valaki meg tudja mondani, hogy milyen árban vannak ezek a ketrecek? És ki mit tud ajánlani, milyen ketrecet? Aranyhörcsögnek lenne, holnap mennék megnézni a ketreceket, de jó volna tudni az árakat, mert ha drágák, akkor máshol keresgélek. Ha minden jól menne, akkor mennék az aranyhörcsögért, mivel a Fressnpf közelében van az én kiválasztottam. Nekem ez így volna praktikus, tehát ha holnap elmennék és látnám, hogy milyen horrobilis árak vannak, akkor hörcsögöt se tudok venni, ezért feleslegesen rohangáltam, idő és pénzpazarlás, én pedig inkább spórolnék a kishörcsögre. :)

Bocsánat, ha hosszú voltam, és előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2012. szept. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Drágák! Hacsak nincs akció. Van honlapjuk,nézd meg!

Ajánlom az acanashop.hu-t,verhetetlen árai vannak és 5 ezer ft felett ingyen házhoz szállitják :)

2012. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dupla annyiba kerül minden, mint egy normál állatkereskedésben.
2012. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor hova mehetnék? Szegeden mi van még? A Frakk?
2012. szept. 15. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
webshop! Az elsőnek van igaza
2012. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,kiváncsi lennék, ki az az "okos",aki lepontozott?! Akkor az vegye a drága Fressnapfban a ketrecet 20 ezerért,amit az acanaban 10-ért árulnak! De biztos nincs igazam...
2012. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én viszont megnéztem, és tényleg igazad van, köszönöm szépen a segítségedet! :)
2012. szept. 15. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
az egyik barátnőm 20ezerért vettek cuccot az új hörinek és csk ketrecet vettek , tálat meg kaját szóval szerintem csak kaját érdemes ott venni pl: én a höriknek mindig ott veszek kutyakekszet , 100 Ft egy nagy zacsival
2012. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!