Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet törpehörcsögöknek házat...

Lehet törpehörcsögöknek házat építeni legoból? Vagy teljesen összerágják. Normális válaszokat. Köszi.

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Nem hiszem hogy a műanyagot összerágná.
2012. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Vagyis lehet, de nem jó. Még az hogy megrágják, de összevizelik, ami büdös lehet. Kerámia a legjobb, lehet tisztítani.
2012. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én sem ajánlom mert a résekbe belefolyhat vizelete. Én inkább a fa vagy kerámia házakat ajánlom. A faház kb. 500-1000 forint az állatkereskedésekben (vagy még kevesebb). Az én hörcsögömnek faháza van és nagyon jól el van benne.:)
2012. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én régebben építettem nekik. Semmi baj nem volt, csak kevés volt a LEGO és állandóan kimásztak, még a magasabb falakon is. De ha neked sok van, nyugodtan! Könnyű tisztítani, ha lepisili. Én Belville-ből építettem,mert abban vannak olyan klassz elemek. Kisebb lyukakba tettem magot, és mikor megtalálták egyből megették. Olyan kincskeresésféle volt. :P
2012. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a ház azért nem jó, mert szerintem szétszednék. Én külön területet építettem nekik alapokra. Azzal nem volt gond, ha figyeltem őket, amíg bent voltak.
2012. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A műanyag nem mindig állatbarát, azaz lehet mérgező is ha megrágja. Mondjuk ha ilyen nagy darabos "babalegóból" csinálod az tuti nem mérgező.
2012. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!