Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SEGÍTSÉG! Mért nem akar enni? :|

SEGÍTSÉG! Mért nem akar enni? :|

Figyelt kérdés
Találtam egy sünit szombaton és gondoltam befogadom pár napra mert elég gyöngének tűnik..de nem akar enni! vettem neki földigilisztát a boltba,de hiába raktam elé 2 földigilisztát nem is figyelt fel rá pedig az orra előtt mászkáltak.vize egész álló nap van tálkába,és önitatóba is . macska száraz táp is van előtte mindig (kis szemű) ,de arra se figyelek fel hogy fogyna,csak kiborítja,pedig nehéz kerámiatálba van.. vannak odujai is amibe egész nap elvan.. vastag szalma van alatta..és kb 1mx 2m-es helye van.adtam neki uborkát is,de nem sokat! TEJET NEM ADTAM NEKI! mit adjak neki még enni,és mit csináljak hogy egyen? el fogom engedni ha kicsit meghízik és megerősödik:) szóval bántani NEM fogom:)

2012. szept. 17. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
gyümölcsöt.:) de csak érettet pl körtét(van téli körte) vagy almát.:) olvass neten is utána mivel tudsz neki kedveskedni.:)
2012. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A sün ragadozó, nem eszik gyümölcsöt. Rovarokat, nyers húst, alkalomadtán esetleg tojást eszik.
2012. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
érdekes nálunk csak úgy zabálják a körtét...
2012. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Az valóban elég fura, mivel a fogazata és a gyomra is teljesen egy ragadozóé (no, persze valószínűleg nagy ritkán az édes gyümölcsöt biztos megkóstolja, de nem az az alapvető tápláléka és nem is azon él).


[link]

2012. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
itt ( linken )azt írja ne adj neki körtét..pedig nálunk eszik..:D
2012. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
19%
Adj neki tejet nagyon szeretik
2012. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek hogy írtatok!! de arra sajnos még nem kaptam választ,hogy miért nem eszi meg a száraz macskatápot,meg a gilisztát?:o TEJET nem szeretnék neki adni mert sok helyen olvastam hogy nehezen emésztik meg,meg laktózérzékenyek :)
2012. szept. 17. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjjel se evett, akkor beteg. A macskatáp tökéletes neki. Keress egy sünhöz értő állatorvost.
2012. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!