Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Barátnőm öngyilkos...

Segítség! Barátnőm öngyilkos akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már 1x próbálkozott.. akkor nem sikerült neki.. de most megint próbálkozni akar.. mindig vele vagyok,hogy ne tegye meg.. tudom,hogy megmeri tenni :/
2012. aug. 6. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

"már 1x próbálkozott.. akkor nem sikerült neki.."


Csak figyelmet akart.


"de most megint próbálkozni akar.."


Szulok tudnak rola? Ha komoly, akkor kenyszerzubbonyban a helye, ezzel nem kene viccelodnie!


"de most megint próbálkozni akar.."


Azert gondolom probaltal vele beszelgetni errol, mint ember emberrel? Csak tudod, hogy mi bantja, miert akarna eldobni magatol aeletet?!

2012. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
segíts neki
2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem beszélgess vele, és kérdezed meg, mi baja van. Hogy próbált meg végezni magával? Egyáltalán komoly az ügy?
2012. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki mondja, az nem meri megtenni. Nem szokták bejelenteni. De talán vigyétek pszihológushoz, és kap majd gyógyszert is. :)
2012. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!