Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Van egy 6éves szuka...

Segítség! Van egy 6éves szuka kutyám. Tegnap még nem volt semmi baja, mert evett, de ma egyszerűen nem akar enni. Mi lehet a baj? Ja és mikor oda vittem neki a kaját, akkor behúzott farokkal ment be a helyére.

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 12:11
1 2
 1/12 Catz ***** válasza:

Kullancs nme volt benne?

Nem evett fel valamit, amivel elcsaphatta a gyomrat?

Laza, szeklete, hasmenese van?

2011. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
kinti kutya? mert ha igen nagyon nagy valószínűséggel mérgezhették meg!
2011. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt benne kullancs. Kutyatápot, tejet, kenyeret, húst, meg szendvicset adtam neki mostanában. Normális a széklete. Ja és még hozzá kell tennem, hogy ha sokat iszik akkor visszahányja a vizet.
2011. okt. 15. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha az állatotok láthatóan rosszul van, akkor miért nem hívjátok ki az orvost?
2011. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl etetted? Vagy nem egészségesen táplálkozik, de előfordul hogy rossz tápot kap ha azzal eteted. Rakjál neki változatos étrendet, húst, fehérjét, csontot, szénhidrátot, zsírt, nyomelemeket, vitaminokat, ásványi anyagokat. Ezután már lehet hogy jobban lesz. De ha továbbra is aggódsz megbeszélheted szakemberrel de próbáld ki szerintem amit írtam. A kaját meg hagyd kint neki ha kell neki enni fog.
2011. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fáradtság nincs vagy láz?
2011. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De amúgy a kutyát képesek maguktól hányni ha sokat ittak ettek kihányják ami nem kell nekik
2011. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem simán gyomorrontása van, nálunk is volt ilyen , várj vele 1 napot ha akkor sem eszik akkor irány állatorvos. Adjál neki hideg kamillateát inni, tegyél bele pici sót, pici cukrot.

Jobbulást neki!

2011. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ezután meg semmi se válik be akkor adj neki féreghajtót!
2011. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem akar inni sem, csak vizet
2011. okt. 15. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!