Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A kertünkben találtam...

SOS! A kertünkben találtam egy vak sünt! Körbe-körbe járkál, a kutyáimat elzártam, mert ugatták. Tehetek valamit érte?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam, hogy nem lát, mert körbe-körbe járkál és csak szaglászik. Megnéztem lámpával és teljesen vak... :( Az egyik szeméből valamennyi látszik, de amennyire én látom, még az éles fényre sem reagál...


Ha így elengedem, biztosan éhenhal. Tehetek valamit érte? Szerintetek a kutyáink tették ezt vele? Amikor én lementem, akkor csak ugattak rá, de őszintén szólva én még olyat sosem láttam, hogy egy kutya bármit tudott volna kezdeni egy sünnel... elképzelésem sincs, mi tette ezt vele...


2012. szept. 17. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Velük vedd fel a kapcsolatot, rengeteg sünt mentenek :)

2012. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Adjal neki tejet! a szemet tudod kamillaval kezelni pl. de nem artana egy allatorvos, aki megnezne es tanacsot tudna adni, esetleg kezelne is.
2012. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mire találtam egy hívható számot, eltűnt! Sehol nem találom, a kutyáim sem találják... ennyi idő alatt akárhol lehet, lehet, hogy kiszökött a kapu alatt... körbenéztem a fél kertet...
2012. szept. 18. 00:09
 4/7 Sn0wf0x ***** válasza:

NEHOGY TEJET ADJ NEKI! A SÜN SZÁMÁRA MÉRGEZŐ!!


00:02 légy szíves, ha nem tudsz valamit inkább ne adj tanácsot...A sün szaglása kiváló, egyáltalán nem biztos, hogy bármi baja lesz, ne aggódj miatta

2012. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogadtam meg a tanácsát, mert tudom, hogy a tej neki mérgező... de amúgy igazad van utolsó, nem kéne ilyen hülyeségeket írnia annak, aki nem ért hozzá.


Közben mégis megtaláltam még az este, úgyhogy elvisszük szerintem állatkertbe.

2012. szept. 18. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem ez nem reklám.

Ők tudják, hogy mikor kell közbe lépned:

[link]

2012. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már elvittem az állatkertbe.
2012. szept. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!