Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi tápot adjak a törpenyul...

Mennyi tápot adjak a törpenyulamnak?

Figyelt kérdés
Halywood törpenyúl tápról van szó. A dobozára az van ráírva hogy napi 70 gramm, úgy viszont 1 hét alatt elfogy az egész doboz. A tenyésztő meg azt mondta, hogy napi egy női marék, ami 2 nagykanálnyinak felel meg. Azt is mondta hogy náluk kb. két hét alatt fogy el. Én minden nap 2 nagykanálnyit adtam neki de 1 hét alatt kb. az 1 negyede fogyott el. Én még mindig keveset adok neki, mert nem tudom hogy mennyi kell, és nem akarom hogy meghízzon. Ti mennyit adtok a nyulatoknak, és mennyitől nem hízik el?

2012. szept. 19. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugy ahogy írtad 1-1 marékkal reggel este.. szerintem nincs elhízva de nem is az a vékonyka :DD a nyáron kicsit szedett fel magára mert kevesebbet mozgott, március óa van nálam és már az elejétől fogva ennyit kap :) nem tudom mi van a halywood tápba én panzisat használok :)
2012. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 10 kilós Halywood tápot vettem nyár elején és még mindig van belőle. Napi 2 evőkanállal kapnak belőle, és rendben van a súlyuk.
2012. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van ez az adag. A nyusziknak naponta 70% széna, 20% zöldség és 10% táp teszi ki az étrendjét.Ha így adsz neki nem fog elhízni és nem koplal.:)
2012. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!