Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy vadászgörén...

Mennyibe kerül egy vadászgörény etetése havi szinten?

Figyelt kérdés
Most lesz egy vadászgörényem már mindent tudok, mindent beszereztem, teljesen felkészültünk az érkezésére de azért kíváncsi lennék hogy körülbelül mennyibe kerül havi szinten az etetése.

2012. szept. 20. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Vigyázz, mert aki bunkó az le fog hurrogni, hogy ha ezen gondolkodsz akkor biztosan nincs pénzed és ezért ne tarts állatot. Amikor én ugyanezt kérdeztem kutyával kapcsolatban (mert most veszek egyet és fogalmam sincs, hogy mi mennyibe kerül, mennyit eszik, stb.) majdnem megöltek a hozzászólók, hogy nekem nem való kutya ha nem tudom eltartani, pedig nem is emiatt kérdeztem.
2012. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy egész csirkecombot három vacsira eszik meg,ezen kívül reggelente kap száraz tápot,ami nem olcsó,de sokáig elég.Alkalmanként cicatej,jutalomfalat,vitaminpaszta,néha egy tojás sárgája.Sosem számoltam,de forintosítva kb. 4-5ezer havonta.
2012. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Egyébként igen, tényleg nem arról van szó hogy nincsen pénzem eltartani, akkor nem kezdtem volna bele a dologba erre most csak nagyjából kiváncsi voltam mert többre számitottam. :)
2012. szept. 20. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze ő sem csak csirkét eszik,azért írtam példának,hogy képben légy a mennyiséggel:)

Ha jó áron jutok nyúl,vagy kacsa husihoz,belsőséghez,akkor bevásárolok belőle neki,és adagonként lefagyasztom.

Igazából nem az etetése drága,hanem az esetleges állatorvosi költség,ha beüt valami baj.

2012. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 2 van,csirkével és kacsával etetem őket,megfőzöm nekik és van mikor tojást is kapnak meg beaphar száraztápot.havonta úgy kb 5ezer forint lehet.
2012. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!