Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kisebb rágcsálókat (egerek,...

A kisebb rágcsálókat (egerek, hörcsögök) mennyire viseli meg az utazás?

Figyelt kérdés
főiskolás vagyok, hetente hazajárok, és vinni szeretném őket, de nem tudom, hogy megviseli-e őket egy több órás út.

2012. szept. 14. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy:) sztem ha raksz be nekik kaját meg letakarod őket akkor nem lesz gond.
2012. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mivel utazol. Télen azért hideg tud lenni. Vagy éppen meleg, ha nagyon fűtenek. A nagy zajt sem szeretik annyira, gondolom. De vannak akik hasonlóan utaztatják a hörcsögeiket.
2012. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is vegyél egy szállítóboxot, és úgy utaztasd, hogy legyen benne étel és egy kis házikó is, ahova bebújhat. Nyáron törölközőbe csavart jégakkut tegyél be hűtésnek, télen pedig puha rongyokat, melegvizes flakont fűtésnek.

A stresszelés attól függ, mivel utazol. Ha autóval vagy távolsági busszal, az még oké. Ha viszont valami olyannal, ami zajos és tömeg van, pl. villamos, azt nagyon utálni fogja.

Egyébként hétvégére otthon lehet hagyni a hörcsögöket, kellő mennyiségű táppal, és friss vízzel. Persze azért van kockázata, ha nem vagy vele.

2012. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vonaton, szállító boxban, forgács között gondoltam:-) köszi a válaszokat!
2012. szept. 15. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én degum amikor beteg volt, és minden nap kellett vinnünk szurira az állatorvoshoz, teljesen besokallt. Annyira meg volt ijedve,hogy teljesen lemerevedett, és miután hazaértünk, akkor is még egy darabig csak ült és nézett maga elé. Pár alkalom után már jobban bírta, de mindenképpen nagyon stresszes szitu volt neki, és örültem, amikor már nem kellett dokihoz vinnem többet.
2012. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem a deguk ijedősebbek, mint az egerek, hörcsögök
2012. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!