Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Amikor kiengedem a malacomat...

Amikor kiengedem a malacomat a szobába mit csináljak hogy ne pisiljon be? Ti mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy figyeltem, és mindig mikor pisilni kezdett megfogtam és vissza tettem a helyére. Megvártam míg pisilt, és utána megint kivettem. 1-2 hét alatt megszokta, és kb fél órára ki is tudom engedni úgy, hogy nem pisil sehova. A kakit meg össze lehet szedni utána. Bár ez a lány malacommal sikerült, a fiúval nem igazán :D A fiú van hogy pisil, de ő sem gyakran. Próbálkozz így :)
2012. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A malacok sűrűn, akár 15-20 percenként is pisilnek.

Én megvárom, míg pisil a helyén, és utána veszem ki. Ha az ölemben van, akkor jelzi, mikor pisilnie kell, mocorog, izeg-mozog, akkor visszateszem arra az időre míg pisil.

Ha kint van, akkor olyan negyedóra múlva beteszem, megvárom míg pisil, aztán ki!

2012. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is visszateszem amikor pisil de annyira ki akar jönni hogy oda már nem is pisil csak egy idö után amikor lenyugodott
2012. szept. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!