Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem hagyja magát a lány...

Miért nem hagyja magát a lány dzsungáriai törpehörim, hogy párosodjon vele egy hím?

Figyelt kérdés
Tehát az a jelenség, hogy a lány kb 3 hónap és egy hetes, a fiú 4,5 hónapos, egészségesek rendszeresen kapnak sokféle táplálékot. A lányhoz hozzáraktam a fiút és az történt , hogy a lány amikor közeledik a fiú hevesen cincog és mintha védekezne hanyatt vágja magát ez idő alatt. A fiú szagolgatja majd miutan újra visszafordul a lábaira vagy elkezdenek kergetőzni mintha ölnék vagy pedig olyan jelet ad a testével mintha jelezné hogy készen áll az aktusra. Első nap mikor hozzám kerult a lány hagytam majd másnap tettem be hozzá a fiút ma a negyedik napja hogy együtt vannak, de szerintem semmi.sem történt, kérlek segítsetek, hogy mi lehet ilyenkor, hogy csak zaklatja a lányt közben meg a lány is vissza vissza megy a fiu közelébe, ő is szagolgatja.

2012. szept. 28. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked sem elég gondolom a gyerek csináláshoz 4nap :)

20/F

2012. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna a lányt tenni a fiúhoz, de mostmár mindegy. Egyébként kb. négy naponta szaporodóképes a lány, de utána is együtt hagyhatod őket a szülésig.

Olvasd el ezt:

[link]

2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy össze fognak szokni. Öcsémék jártak így és ott együtt éltek a hörik 2évig és nem lett szaporulat. Gondolom ahogy az embereknél úgy az állatoknál is létezik a szimpátia. De reménykedj hátha összejön.
2012. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!