Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 1 éves lány dzsungária...

Van egy 1 éves lány dzsungáriai hörcsögöm, már 1-2 hónapja nem tudom megfogni. Meg cincog is ilyen fura hangot ad ki. Mit tegyek? Még van pár kérdésem meg, amit még el kell mondanom!

Figyelt kérdés
Már 2 ször is nagyon rossz helyzetbe volt:majdnem megette a macska ,meg tegnap belesett a vízbe ,de csak 1-2 mp -ig volt benne.Kezd nagyon az agyamra menni!Mit tegyek?! Ha van ötletetek írjatok!Nagyon fontos!
2012. febr. 4. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sokkot kaphatott és igy kicsit paranojás lett...de az is lehet, gyereket vár és ezért nem szeretné ha fogdosnád...
2012. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Még azt lehet csinálni, hogy kézből adod neki az ételt, úgy lehet, hogy újra megszokja a kezed és a jelenléted
2012. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Ha törpehörcsögöd van, minek tartasz macskát??? Meg mi az, hogy az agyadra megy? Akkor minek van hörcsögöd, ha ennyire utálod? Szegény kis höri! :(((

Én azt tanácsolom, hogy vidd el egy állatorvoshoz és mondj el mindent neki is utána pedig keress neki egy olyan gazdit, aki szereti őt.

2012. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha az agyadra megy ne tarts hörcsögöt!

És jobb lenne ha figyelmesebb lennél,és vagy macska vagy hörcsög!

Vagy ha mid 2 akkor úgy,hogy a macska ne érje el!

Szegény höri! =(((

2012. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van törpehörcsögöm és macskám is, de a höri ketrece olyan helyen van, ahol a macska semmiképpen nem tudja elérni. És hogy esett vízbe? Na mindegy, szerintem túl sokat van nyúzva és stresszelve a kis jószág, ezért van megzavarodva. Tedd nyugis, biztonságos helyre, az etetésen kívül hagyd békén, hogy megnyugodhasson.
2012. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Én már hallottam több olyan esetet, hogy macska is volt a házban és höri is és akármennyire is vigyáztak, az volt a vége, hogy a macska megfogta a hörcsögöt és kinyírta!
2012. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 6


Hát, nálam ez 15 év alatt egyszer sem fordult elő :)) Kb. ennyi ideje vannak hörcsögeim és macskáim.

2012. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet macskát és hörit tartani. Én imádom az állatokat és nem tudnék választani,viszont arról előre kell gondoskodni ,hogy a macska és höri a lehető legkevesebbet találkozzanak.

Nem kell egy szobába aludni a hörivel és a macskával.

Így mindenki nyugodtabb lesz. A höri,a cica és te is.


Különítsd el a két állatot.

Nyugodj meg te is.

Takarítsd ki a ketrecét,legyen szép tiszta ,új forgács,meg takarítsd ki szépen..tegyél be neki friss vízet.

Tedd be a ketrecbe/akváriumba vissza a hörit,hagyd hogy szórakozzon közbe beszélj hozzá majd a kedvencével (alma,ubi..) próbáld lekenyerezni.. és barátkozzatok meg ismét egymással.

Ne terrorizáld..se macskával se vízzel.. simogasd a ketrecbe majd próbáld ki venni egy pocit simizni a kezedbe majd vissza a ketrecbe.


Ha meg nagyon nem bírsz vele akkor fölösleges egymás életét keserítenetek..keress neki másik gazdit,de szerintem ha nagyon akarod menni fog.

2012. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm ,a válaszataikat ,hasznosak voltak!Szerintem a hörcsögömet az is megzavarta ,hogy többször is 10 órát utazott.

2012. febr. 6. 17:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Elég furán viselkedik ,a hörim (Fify),amúgy meg aranyos.Ja és a macskám nem éri el,és ez akkor tőrtént (mikor majdnem megette) ,mikor mi nem voltunk otthon.Most pillanatnyilag Ausztriába lakok fél ve,és ezért lehet az út is megviselhette egy kicsit!Nem értem.Pedig ,aannyira szeretem!2 hónapja ,még nem vot ilyen!:((((((((
2012. febr. 6. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!