Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszit zavarja az akváriumi...

A nyuszit zavarja az akváriumi szűrő zaja?

Figyelt kérdés
Nemsoká hazahozhatom a kisnyuszimat (mivel ugye 5 hetes kortól lehet elhozni) és a szobámban fogom tartani. Viszont van egy akváriumom aminek a szűrője hát nem a legtökéletesebb és ilyen furcsa hangot ad ki a levegő befújása miatt. Ez zavarja a nyuszit?

2012. szept. 30. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a gép zúg a szobában, de szerintem megszokja
2012. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vezetékeket a biztonság kedvéért tedd nyúlbiztossá.

A zajt a nyuszi előbb-utóbb megszokja, de én a te helyedben (már csak magam miatt is) megcsinál(tat)nám azt a szűrőt!

2012. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) igen már be van tervezhe hogy megnézem mi van vele csak ha addig nem jön össze mire megjön a nyuszi addig meg akartam tudni hogy rossz lesz e neki. De az elején esetleg félni fog a zajtól? Vagy csak zavarni fogja?
2012. szept. 30. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát most igy nem tudom milyen hangos, de nem hinném hogy tulzottan zavarná
2012. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy kb beszédhangosságú
2012. szept. 30. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk nem zavarta, pedig 1 évig a nyúlketrec közvetlen az akvárium előtt volt. Most már az akvárium másik szobában van, mint a nyuszi,mert azóta költöztünk, de sose volt gond ebből
2012. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen:)
2012. okt. 2. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!