Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két nőstény tengerimalac...

Két nőstény tengerimalac verekszik, mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

a baratnom elutazott egy hetre es en vigyazok a malacara.nekem is van egy szinten lany tengeri malacom, de a baratnome folyton csattogtatja a fogat es verekszenek, vagyis inkabb a baratnome fit az enyem utan es harapdalja.engem.is megharapott amikpr kivettem, nagyonfaj es verzik is.ma ejszaka kulon helyen aludtak..

hagyjam.ooket verekedni, es eldontik a rangsort?surgoos!


2012. okt. 1. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj,szegény,inkább hagyd őket külön.
2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, csak hogy tul kicsi a helye a masiknak, mert egy dobpzba raktam..ha talaltok olyan oldalt akar be is linkelhetitek!
2012. okt. 1. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Használd az eszed.Ha verekednek külön kell őket tenni.Nincs értelme szoktatni őket egymáshoz mert ha haza jön a barátnőd elviszi úgyis.Csak az idődet pazarlod.
2012. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de tul kicsi a helye :(
2012. okt. 1. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy nagyobb dobozt,bárhol kaphatsz,boltban is akár,1hétig a célnak megfelel.
2012. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérj a zöldségestől, vagy a boltból egy banános dobozt!

Az 50*40 cm-es, van fedele is, jó masszív. Úgyis csak kidobják!

Abban egy hétig elvan, vagy akár két dobozt össze is nyithatsz!

Nem lehet csak úgy összerakni két malacot, előbb semleges helyen össze kellene szoktatni őket, és aztán egy teljesen kitisztított ketrecbe összetenni őket. Ha egy hétről van szó, akkor inkább ne kísérletezz, még valamelyik megsérül.

Ha jól olvasom, amúgy is a másik akar főnök lenni!


Vagy rekessz le egy sarkot a szobában bármivel, dobozok, bőrönd, ilyesmi...

Csak széna és víz legyen mind a kettő előtt!


Összeszoktatás egyébként: [link]

2012. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!