Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan készitsem fel a nyuszim...

Hogyan készitsem fel a nyuszim egy szépség versenyre?

Figyelt kérdés

Nekem van 1 kislány oroszlánfejü t.nyulam.Hogyan tudnáma zsűrit elkáprásztatni ?Am. mindenféle állatot lehet nevezni.

Tanitsak a nyuszkomnak trükköket??Még 3 hét mulva lesz ugy hogy van időm.Segitsetek!!!:)


2012. okt. 3. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
"Hogyan tudnáma zsűrit elkáprásztatni " Ésszel és jó helyesírással egyértelműen nem, esetleg tegyél egy masnit a nyuszi fejére...
2012. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az jo ötlet.:)

Ésszel nem is akartam.:DUgy gondoltam hogy tanitok neki cuki trükköket.;)

2012. okt. 3. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Pitizz aranyos nyusziknál, főleg a szőrpamacs kinézetűeknél :)

Egyébként az állat szépségversenyeknél, amennyit én láttam belőlük, magát az állatot pontozzák, tehát külleme, testtartása, nem színhibás-e, mennyire felel meg a szabványnak, stb. A masnit és egyéb kiegészítőket lehet levetetik, hogy jobban lássák magát az állatot.

2012. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hét alatt nem is tudnád betanítani trükkökre...

Amúgy a standard-ot nézik.

Ja és törzskönyves nyuszik mehetnek csak..

2012. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mehetnek keverékek is némelyikre, mikor én nézegettem tavaly valamikor akkor volt egy, amin keverékek is indulhattak.
2012. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Am.én itt lakok ahol lesz ez.Mindenfèle állat lesz .Nem kell törzskönyv semminek.Ez egyépként az öcsém korosztályának rendezték.Én csak viszem a nyuszit hátha nyerünk valamit.Késöbb pedig talán még nevezem hivatalosra is.:)

Törzskönyvet bármikor lehet csináltatni??Kb.mennyibe kerül egy nyulnak?A trükk tanitás elmarad mert nem örül annyira neki .Majd v.mikor egyszer.Dobozban vigyem oda vagy pedig egy kicsi ketrecben?

Am. mindakettő van itthon.Egy nyulhámot szerezzek be?

2012. okt. 4. 07:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Szoktasd az idegen emberekhez, (ha vendég jön, kérd meg, hogy adjon nyuszinak jutifalatot,) és tegyetek rövid sétákat vele, mielőtt elviszed otthonról egy fél napra.

Vigyél neki ketrecet, és a WC-jét, mert idegenben nem fogja tudni, hová pisilhet.

A papírdoboz nem túl jó szállító eszköz, mert nem lát ki, nem tud szimatolni. A kisketrec sokkal jobb, de vigyél valamit, amivel a felét le tudod takarni, hogy legyen búvóhelye, ha megijed.

A műanyag szállító box, és macska szállító táska a legjobb, mert kézben is van, meg ugrálni is tud benne, ki is lát, meg el is tud bújni, ha fél.

2012. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kis ketrece van abban volt amíg kicsi volt.Veszek neki hámot azzal majd sétálunk sokat.Köszi nagyon sok infót tudtam meg tőletek.Azt a ketrecet ismeri mert először abban volt és szerette is.Még egyszer köszönöm.
2012. okt. 4. 12:28
 9/9 A kérdező kommentje:

A hám nem idegesiti a nyulat????

Azt olvastam nem olyan mint a tengerimalacoknál.

2012. okt. 5. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!