Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót tartsak, aki...

Milyen rágcsálót tartsak, aki többet él 3 évnél?

Figyelt kérdés
Eddig volt 3 törpehörcsögöm ,nagyon szerettem őket,de sajnos keveset éltek.Nem szeretnék tengerimalacot,meg csincsillát,mert azokat nem lehet egyedül tartani,viszont én egyedül tartanám.Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 4. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Törpenyuszi, görény, törpesün, mókusfélék.

Ezeket lehet egyedül tartani, hosszú ideig élnek, viszont mindegyik nagy méretű ketrecet igényel. (a mókus különösen nagyot)

Olyan állat sajnos nem létezik, ami kis helyen is elfér, egyedül is lehet tartani, és hosszú ideig is él. Az egyikről mindenképpen le kell mondanod.

2012. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az aranyhörcsögök többet élnek a törpehörcsögöknél?
2012. okt. 4. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Az általában tartott rágcsálók közül egyedül a mókus maradt.


A patkány és a degu több, mint 3 évig él, de társas lények.

A görény, a nyúl és a sün nem rágcsáló.


Ha mókust szeretnél, de csak egyet, akkor feltétlen fiút válassz!

2012. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az aranyhörcsög tovább él, 4-5, extrém esetben 6 évig is. Jó választás lehet, őt tudod egyedül tartani, viszonylag kis helyen. Az összes többi felejtős, mert óriási hely kell nekik, vagy társaság is és óriási hely...
2012. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem már volt pár aranyhörcsögöm, mindent megkaptak, amit lehetett (nagy ketrec, sok szabadon szaladgálás, minőségi kaja), mégse élt egyik se 3 évnél tovább...
2012. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha höris vagy, akkor egy származási lapos, nem beltenyésztett aranyhörinek esélye van rá, hogy kicsit tovább él, mint egy törpe... Nem sokkal, de legalább höriként. :)

Keress egy jónevű tenyésztőt.

2012. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de azt hiszem hogy inkább maradok a törpehöriknél,mert imádom őket,de azért köszönöm.
2012. okt. 5. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:

A tengerimalac pedig aranyos :D Én imádom az enyémet, és egyedül van :)

A nyuszi meg imádni valóan kedves, lehet babusgatni :D

nekem a törpehöriről csak rossz élményeim vannak, de biztosan csak egy idegbeteget fogtam ki..:DD

2012. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az én hörcsögjeim mind nagyon barátságosak voltak
2012. okt. 6. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Amúgy az enyémnek szerintem idegrendszeri problémái voltak, mert ha meg akartam simogatni, elásta magát, meg belém harapott.

De az biztos, hogy egy hörcsög kisebb helyet foglal el, mint egy tengerimalac, és kevesebb odafigyelést igényel. Szóval praktikusabb :)

2012. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!