Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögtenyésztésnél melyik a...

Hörcsögtenyésztésnél melyik a jobb? Terrárium vagy ketrec?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ketrec. de nem egy ketrec...egy szép polcrendszernyi ketrecre lesz szükséged ha komolyan gondolod a tenyésztést. ha csak szaporítani akarod az állományod, akkor elég 4 ketrec (1 az apának, 1 az anyának, 1 a hím kölyköknek, 1 a nőstény kölyköknek).
2012. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért javasolnám a terráriumot, mert a ketrec rácsain még ki tudnak másznia fiatal egyedek. Amúgy a tenyésztés nem megy egyik napról a másikra. Ne feledd, hogy ha csak veszel egy hím és egy nőstény hörit, az szaporítás. A tenyésztés sokkal több tudást igényel!
2012. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom már "haladó" "hörcsög gondozó vok" csak aztnemtudtam hogy miben ajánlatosabb tenyészteni "még nemcsináltam"
2012. okt. 21. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp ketrec, mert az jól szellőzik.

Persze nem mindegy, hogy milyen ketrec. Olyan kell, aminek elég sűrű a rácsozása, hogy a picik ne férjenek ki rajta.

Ezeket ajánlom figyelmedbe, ebből nem fog kiférni a kis höri se, nálam ilyenbe születtek meg (szíriai aranyhörik):

[link]


[link]

2012. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!