Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a dzsungáriai...

Mi lehet a baja a dzsungáriai törpe hörimnek?

Figyelt kérdés
2 hete van az oldalán egy nagy daganat kb. akkora mint a feje ki hullott neki onnan a szőr és egy lyukon többször is kivérzett neki de nem úgy tűnik hogy zavarná vagy fájna neki ugyan olyan játékos mint régen de akkor is féltem mert szerintem ez nem normális. Több mint 2 éves és fiú.
2012. okt. 22. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
begennyesedett?! vidd állatorvoshoz szerintem, enyémnek sose volt még ilyen baja!
2012. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy gyakori betegség a höriknél sajnos, nekünk több hörink is ebben pusztult el. Sajnos nekik az élettartamuk eleve olyan két év körül van. Állatorvosnak megmutathatod, de nem biztos, hogy tud vele kezdeni valamit. Vigasztaljon az, hogy szép élete volt, biztonságban, szeretetben.
2012. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hete ott egy daganat és te még nem vitted el állatorvoshoz?? Milyen állattartó vagy te? A hörcsög nem fog ordítozni neked hogy fáj meg minden, de ettől még biztos hogy nem épp kellemes neki a daganat az oldalán.
2012. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-assal egyetértek teljes mértékben!

Hogy tehetted ezt, hogy 2 hete ott egy daganat a hörin és te még állatorvoshoz se vitted el?

Szegényke! :((

2012. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

öreg már a doki sem tudott volna vele mit kezdeni max elaltatja..

amúgy meg nem gennyesedett be,meg ugyan úgy viselkedik mint eddig, nem úgy tűnik mint ha ordítozna a fájdalomtól.

2012. okt. 24. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!