Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görényt lehet ketrec nélkül...

Görényt lehet ketrec nélkül tartani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki szabadon tartja. Egy macskaszállító a háza, abba, ha valamiért épp muszáj, bezárja, de amúgy szabadon kóricál a lakásban, szóval nem megoldhatatlan.
2012. okt. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, már én is hallottam, hogy mint a szobamacskát, szabadon tartják. Szobagörény. Mivel szobatisztaságra nevelhető, nem hiszem, hogy ez gondot okozna (csak nehogy kimenjen a lakásból egyedül, arra kell vigyázni).
2012. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak arra kell vigyázni, hogy ne szökjön ki! A görény nagyon kíváncsi állat, így amikor ébren van figyelni kell rá. Könnyen magára boríthat valamit, vagy megehet valamit amitől később bélelzáródást kaphat. Van akik saját külön szobát alakítanak ki a görényük számára ahol biztonságban van, vagy ahol állandóan van valaki otthon és figyel az állatra ott lehet szabadon. Máskülönben meg szerintem muszáj ketrecbe zárni mikor épp nem tud ránézni az ember.
2012. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó,ha megrágna egy vezetéket,amiben áram van...
2012. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell h nehogy valamit magára borítson és ne tudjon magas helyekre felmászni ahonnan leeshet.Mert ahova fel tud mszni oda felmászik,amit le tud borítani azt leborítja,ahova be tud menni oda bemegy,ahonnan meg le tud esni onnan lehet le is esik.A vezetékek miatt meg nem kell aggódni, mert NEM rágja meg,ugyanis nem rágcsáló!!
2012. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is szabadon van a görim. Eleinte én is ketresbe zártam éjszakára, meg amikor nem voltam otthon de utálta, ezért már egy hónapja állandóan szabadon van de csaka szobámbana . A vezetékeket nem rágja meg viszont figyelni kell a játékokra meg a papucsokra h ne rágja meg mert lenyelheti és bélelzáródást kaphat. Az enyém egy pléden szeret aludni az egyik sarokba.
2012. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!