Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem bírja a nyulam...

Miért nem bírja a nyulam mozgatni a hátsó testrészét, beleértve a lábait, és a farkát?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van négy nyulam.Amiket kint tartok a szabadban az udvaron.Nagyon jól érzik magukat meg minden stb.teszek ki nekik enni inni,már oda jönnek hozzám és engedik hogy megfogjam,simogassam őket.Hozzám vannak szokva.De ma reggel vettem észre,hogy az egyik fél angóra nyuszim fekszik az odvába (mivel minden nyúl talált egy kis "házikót" magának,ahol pihenhetnek,valamelyek csoportban laknak.Na szóval,észre vettem hogy ott pihen a nyúl,oda mentem megsimogattam,de mikor nem jött oda hozzám megnéztem h van-e valami baja.semmit nem láttam oda tettem neki a kajás tálat és evett,később megnéztem,megemeltem a nyulat és mikor letettem,úgy állt/ült mint egy ember aki béna a fekvő támaszban,a hátsó lábai kinyújtva a földön,e mellsőkkel pedig tartotta a felső testét.Még húzta magát előre is a lábán.Nagyon megijedtem.mikor megmozgattam a farkát azt sem bírta mozgatni,az is szinte lógott,lehetséges,hogy elzsibbadt?a sok fekvéstől,mert elég szépen feküdt a házában gondolom egész este :),vagy valami komolyabb baja van.Eggy ivarérett félangóra nőstényről van szó.Valami ötlet?Semmi nem bánthatta a nyulat mert a kutyámmal elég jóban vannak.és a kutya be volt zárva.Aki ismeri a betegséget vagy történt vele hasonló az írjon választ,legyenszíves,a google ebben az esetben "nem volt a barátom" :)Állatorvosom pedig most vidéken van.Előre is köszönöm mindenkinek!Nagyon fontos lenne!

2012. okt. 27. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nagy a gond, azonnal keress fel egy orvost!!!
2012. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kösz,most rúgott belém a nyúl,lehet h csak el zsibatt?
2012. okt. 27. 12:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak zsibbad, vidd állatorvoshoz.
2012. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Írd be a google-ba a "nyúl" és a "bénulás" szavakat... menni fog.


[link]

[link]

[link]

2012. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kösz,kösz mindenkinek,de említettem,hogy néhány napig nincs orvos,mit tegyek,hogy a nyúl ne érezze magát kényelmetlenül?
2012. okt. 27. 19:30
 6/15 A kérdező kommentje:
gerincbénulásos? D:
2012. okt. 27. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
akkor vidd másik állatorvoshoz,mert ez NEM játék!azért mert a tied máshol van,még vannak nagyon jó állatorvosok!ha azt akarod,hogy túlélje ne gondolkozz ezen ennyit,hanem tessék elvinni orvoshoz!!
2012. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tegnap,elvittem,adott neki izom erősítő inekciót,meg ásványi anyag pótlót,azt mondta most már tőle függ,hogy felépül-e
2012. okt. 28. 10:15
 9/15 A kérdező kommentje:
hát,nem tom mivan mst mert fekszik és kajál és kajál meg iszik,lehet így fog élni? :D
2012. nov. 6. 20:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg krva vicces te gyökér.
2012. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!