Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én 6hó-s labradorom a...

Az én 6hó-s labradorom a gazdájának tekint, vagy csak egy embernek a sok közül? Mert mindenkinek ugyanúgy örül mint nekem, beleértve a még számomra idegeneket is.

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő ilyen fajta. Megalázkodó típus. Tesómnak Beagle-je van, dettó ugyan ilyen. Jönne a betörő, még a zsákba is beugrana örömében. De mivel ezek szelíd kutyák, nem várható el, hogy olyan legyen mint pl. egy Dobermann. Mert annak csak a gazda és senki más. A labrador családi kutya. Szóval ez mindig is ilyen lesz. 3,6,10 évesen is. Örök gyerekek. Nekem pl. Shar-peiem van, az még a kaját sem fogadja el senkitől, csak tőlem. Ha idegen akar adni neki, inkább nem eszik, de nem fogadja el. Pedig elég nagy éhenkórász...
2010. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja de kiegészíteném hogy attól mert egy kutya megalázkodó még nem biztos hogy mindenkit szeret. Pl a pásztorkutyák nagyon alázatosak, engedelmesek tudnak lenni a gazdával mégis sok egygazdás van aki idegentől bátran megvéd.
2010. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!