Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig tüzel a görény?

Meddig tüzel a görény?

Figyelt kérdés
Mikor vettük, azt mondták, hogy a göri nem hagyja abba a tüzelést. Hívtunk állatorvost, hogy szeretnénk ivartalaníttatni, erre azt mondta, hogy akkor vigyük, ha már nem tüzel. Most akkor abbahagyja, vagy nem?
2008. máj. 22. 11:36
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen abba fogja ahgyni egy hónap után de akkor hamar vigyed mert ujbol kifog indulni!
2008. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És honnan tudom, hogy már nem tüzel? (Bocsi, ha hülye a kérdés, de még kezdő göri tulaj vagyok :-) )
2008. máj. 27. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ember szerintem meg válts állatorvost a görények nem hadják abba a tüzelést, addig tüzelnek amíg bele nem pusztulnak.(vannak kivételek olyan görik akik abba hadják de ez elég ritka) ivartalanítani egyébként akkor kell amikor már legalább egy hete tüzel de nem sokkal régebb óta. a tüzelést csak ivartalanítás vagy pároztatás esetén hadja abba (utóbbit nem ajánlom) látom nem olvastál túl sokat a görikről mielőtt megvetted volna ugyhogy állj neki nehogy túl késő legyen www.goreny.hu vagy www.mvk.hu az pl. tudtad hogy nem szabad se kukoricát se borsót adni neki mert könnyen bélelzáródást kaphat? hol vettétek állatkereskedésbe? vagy tenyésztőtől? a görény nem olyan mint egy macska vagy egy kutya!! különleges bánásmódot igényel. nem ehet bármit nem fürdetheted bármivel kutya samponnal vagy valami mással ha csak felnem higítod eléggé mert a bőrük nagyon érzékeny. olvasss!!!!!!
2008. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a görik a behatolás után már nem tüzelnek! :) Vnnak oylan íhmek, amiknek el van zárva az ondó csatornái :D
2010. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!