Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem használják Deguim a...

Degu Höri Fan DHF kérdése:

Miért nem használják Deguim a kereket?

Figyelt kérdés

Vettem nekik egy kereket és inkább rágják tovább a rácsot és nem gurulnak benne!

Ez azért van mert nem ismerik?



2012. okt. 31. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem isis voltak deguim, de nem volt kerekük. Szerintem ellenőrizd le, hogy megvan-e a 20x20 centis nagysága a keréknek, mivel az ennél kisebb elvileg rosszat tesz a gerincnek. Vagy ha ez megvan, akkor valahogy próbáld meg rávenni őket a kerékre.

Mondjuk lehet, hogy azért nem asználják, mert nem ismerik, de mondom, próbáld meg őket becsalni a kerékbe. Kajával, jutifalattal, és máris barátságosabb az a kerék :D

2012. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rágják a ketrecet, foglalkozz velük kicsit többet. Ha tudsz csinálni egy elkerített részt ahová kiengedheted őket egy fél órára, az segít majd ezen. A kereket pedig jutalmazással szerettedheted meg velük.
2012. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az már baj hogyha mondjuk 2-3 cm-el kisebb a kerék?

Mert mikor meg mértem akkor 17-18 cm-t mért.

Kiszoktuk őket engedni a nappaliba és kb. 1 és fél-1 órát szoktak kinn lenni.

2012. okt. 31. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A 20 centis a MINIMUM. Annál kisebbe tényleg nem férnek be szegények.

Vidd vissza, és keress a degus fórumokon 32 centiset. Épp árulnak kettőt, a bolti ár ötödéért, de sajnos reklám lenne, ha belinkelném neked. Szóval egyedül kell megtalálnod.

2012. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!