Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Versale Laga Cavia Crispy...

Alizka0827 kérdése:

A Versale Laga Cavia Crispy nevű tengerimalac eledelben van nyúltáp?

Figyelt kérdés
Köszi ;)

2012. nov. 1. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyúltáp csak a nyúleledelben van. Mivel ez tengerimalac eledel,ezért nincs benne nyúltáp. A nyúltáp amúgy se való tengerimalacnak,teljesen más összetételű,mint ami a malacoknak kell.
2012. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz a választ,de ez nem igaz!Nemrég vettünk egy Versale Laga Cavia Classic nevű tápot,ami kifejezetten malackáknak van,és nyúltáp van benne.Szóval.Amúgy azt is csak azért vettük,mert nem volt másik a boltban,amúgy tudom hogy nem nagyon való nekik a nyúltáp..Most az Acanashop.hu-ról Cavia pro-t rendeltem,azzal nem lesz ilyen problémánk.

Amúgy neked is tengerimalacaid vannak? Köszi.

2012. nov. 2. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra a zöld rudacskára gondolsz? Az nem nyúltáp,hanem az malacnak való,azt nyugodtan ehetik :) Nekem is malacaim vannak,kaptak már cavia classicot is,mert nem volt épp más,az nem a zöld táprudak miatt nem a legjobb,hanem a beltartalma és a rosttartalma miatt a leggyengébb versele eledel. Most Crispy-t és Complete-t keverve adom nekik,imádják :) De kaptak már Nature-t is. Ezek bármelyikét nyugodtan adhatod nekik. Van olyan tengerimalac táp,ami csak a zöld rudacskákból áll,az is nagyon jó,mert nem tudnak válogatni belőle. Ilyen pl a Holywood táp,ez is jó. Szóval ezek nem nyúltápok,hanem malacnak való zöld rudacskák :)
2012. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja,én is az Acana-ból szoktam rendelni,de a Pro-t közundor övezi,nem eszik meg,beleharapnak és ott hagyját,úgyhogy itt romlik rajtam az 1 kilós csomag :(
2012. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja értem..azt hittem nyúltáp,mert ugyanolyan.

Remélem az én malacaim szeretik majd a Pro-t mert kicsit drága volt..ha nem,hát akkor is kénytelenek lesznek megenni.!; )

Köszi :)

2012. nov. 2. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Aha,én is igy voltam,hogy úgyis megeszik,mert nincs más,hát pedig ők inkább nem ettek,viszont egész nap sipákoltak,amit kb 3 napig birtam és vettem nekik másik fajtát. Utána rögtön csend lett. Sok helyen olvastam,hogy a Pro-t nem igazán szeretik a malacok,pedig amúgy nagyon jó a beltartalma, én is azért akartam olyat etetni...
2012. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

most megijedtem.:(( félek h nem eszik meg.

860 ft-ért rendeltem,és ha nem eszik meg,megőrülök.!

Egyébként a Pro olyan mint az a zöld rudacska,vagy más?

Mert olvastam,hogy ilyen pellet formája van.

2012. nov. 2. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,pelletált,de nagyon nagy darabokból áll,én ketté is vágtam nekik,hátha csak az alakja miatt nem eszik,de úgy se ették...Végülis lehet,hogy szerencséd lesz és a te malacaidnak izleni fog. Ha nem próbálod ki,sose tudod meg...Legfeljebb majd eladod valakinek...
2012. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)

3 malacom van,abból 2 nem válogatós,a harmadik viszont igen.Na mind1,majd meglátjuk.Próba szerencse!

2012. nov. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!