Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Depis tengerimalackámmal mit...

Mara Acoma kérdése:

Depis tengerimalackámmal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképpen 2 kislány malit szerettem volna, hogy ne legyen egyedül. De a kereskedésben csak egy fiútesója volt rajta kívűl, hát a lánykát elhoztam, gondoltam majd kerül hozzá valahonnan. De sajnos sehol nem tudtam venni, mert itt össz 2 kereskedés van és semelyikben sincs:(( Nem tudok szereni neki társat, így eg nagyon szomi:( Sokat van kint a lakásban, van egy fél szobája lekerítve, sokat van ölbe, de ha visszateszem csak gubbaszt a házikójában. Nem is popcornozik:( kb 4-5 hónapos. Mit tegyek? Esetleg valaki, valami ötlet? Vagy van valakinek elvihető lány malaca Kazincbarcika környékén?

2012. okt. 30. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A kereskedésben egy ketrecben volt a fiú tesójával? Mert akkor már nagy valószínűséggel vemhes.

Egyébként keress egy nagyobb települést, ahol van több állatkereskedés, és onnan hozz neki társat. Akár ha 1 óra autóútra van a legközelebbi város, akkor is kibírja egy szállítóban a hazautat az új jövevény.

2012. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vemhes szerencsére:) Sajnos autóm sincs. De most találtam egyet, csak hát busszal 1 óra... remélem nem fog neki ártani az út. Viszont az a gond, hogy egyidős az enyémmel..... Remélem nem lesz harc közöttük:) Jól is jártam, mert nem szaporítótól van, hanem egy családtól.
2012. okt. 30. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem árt neki az út, de ezek még gyerekek, nem hinném, hogy baj lenne az összeszoktatással. Úgy rendezd az egészet, hogy olyan helyen találkozzanak amelyik mindkettőjüknek semleges, és ha gáz van akkor szét tudd szedni őket. Erre kitűnően alkalmas egy spriccelő amit megtöltesz vízzel :) De nem hinném, hogy két ilyen fiatal jószágnál lenne probléma.
2012. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinte sem :) Mert Pukika egyébként is nagyon félős. Biztos nem lesz balhé, de majd felügyelem a ,,randit" :-D
2012. okt. 30. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
:) És szerencsére nem is lett balhé :) És már nem is depis a malacka :)Örülök, hogy jól kijönnek egymással és boldogok. Reni :)
2013. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!