Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyumat?

Hogyan vegyem rá anyumat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék egy törpenyuszit.... De úgy hogy én vennék meg neki mindent... 6 hónapja kaptam egy kutyust.... és 1,5 éve hunyt el a hörcsögöm.... Ezért szeretnék egy rágcsálót ami hosszabb életű..... Hogyan vegyem rá?

Amikor megemlítem a nyuszit azt mondja, hogy hagyjuk már!...

A könyörgés csak ront a helyzeten.... Ötletek?


2012. nov. 2. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress olyan honlapokat, ahol leírnak mindent a nyúl tartásáról, olvass el minél többet és mutasd meg neki. Általában az megnyugtatja a szülőket, ha látják hogy elég felkészült vagy és felelősségteljes. Plusz pár édes kis nyuszis kép is segít.

Sok sikert! :)

2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az első lépés az az, hogy a kiskutyával nagyon sokat foglalkozol. Viszed rendszeresen sétálni, tanítsd, lássa, hogy mennyit foglalkozol vele. Ne mondd azt, hogy most nincs kedvem, anyu, vidd el te sétálni.


Lehet karácsonyig nem puhítod meg, de hátha tavaszra.

2012. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!