Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatom a tengerimalacomnak?...

Alizka0827 kérdése:

Adhatom a tengerimalacomnak? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik állatkereskedésben ma vettem tápot a kucuknak.Az eladó csaj pedig adott nekem ajándékba egy 5 dkg-s Versele Laga CUNI Complete-t.Azt mondta nyugodtan adjam a maliknak,de én nem merem,mivel nyusziknak való.

Mit tegyek,dobjam el?Vagy kaphatnak belőle?

Köszönöm!!



2012. nov. 3. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Add nekem. ;)
2012. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyuszid van? :P
2012. nov. 3. 18:52
 3/7 anonim válasza:
Nekem is van tengeri malim :) nyugodtan odaadhatod neki,mert aligha van a 2 táp között különbség :) a másik meg,hogy a nyulakat és a tengerimalikat szokták egyben tartani...megfogja enni és baja sem lesz tőle :)
2012. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak vicceltem. Szerintem nyugodtan adhatod neki, de inkább a rendessel keverve.
2012. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

1. válaszoló:pedig már akartam küldeni fénypostán.:D

2012. nov. 3. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Adhatod, de azért ha lehet, keress majd legközelebb tengerimalacnak valót! Baja nem lesz tőle, ha ezt most megeteted vele.
2012. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már írtam,hogy úgy kaptam..
2012. nov. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!