Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Veszekednek a japán táncoló...

Veszekednek a japán táncoló egereim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 fiú
2009. aug. 12. 19:34
 1/7 anonim válasza:
Rakd őket külön. Szinte minden állatnál ha 2 fiú van együtt veszekednek.
2009. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos, tudom :S de ha meg külön rakom őket akkor meg depresszióba esnek egyedül. (ezt ott mondták ahol vettem őket)
2009. aug. 12. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más, el kell beszélgetni velük, meg kell tanítani őket kompromisszumot kötni.
2009. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok.

Nekem volt egy fiú meg egy lány egerem, a lány miután megvettem 1 héttel később meghalt, a fiú azóta egyedül van, nincs semmi baja, nem depressziós...

Lehet h a két fiú egered egy idő után megöli egymást:S

2009. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet h vicces h depresszióba esnek, de nekem ők fontosak és nem bunkóak mint az összes ember kedves 2. válaszoló :)
2009. aug. 12. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Elárulod, kérdező, ha nem számít államtitoknak, mi volt bunkóság a második válaszban??? (nem a második válaszoló vagyok, csak egy kíváncsi)

2 fiúnál szinte törvényszerű, hogy összevesznek, még ha a saját kölyke, akkor is.


"A japán táncoló egér társas lény... Ha két hímet tartunk együtt, könnyen összeverekedhetnek, és megsebesíthetik egymást. Ilyenkor az a legjobb, ha egy hálóval elválasztjuk őket, amíg megszokják egymás szagát. Néhány nap elteltével újra megpróbálhatjuk őket összeereszteni. Általában ha két hím együtt nőtt fel, könnyebben megszokják egymás jelenlétét."

2009. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert a hímek megölhetik egymást...2 lány jól el lenne, de a hímek ilyenek! Harc a dominanciájért....külön kell őket tartani!
2009. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!