Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akinek halt már meg nyuszija...

Akinek halt már meg nyuszija öregségben, hogy történt?

Figyelt kérdés
Tehát nem fertőzés vagy betegség miatt. Egyre rosszabbul lett, fáradtabb volt, vagy csak úgy váratlanul, egyik napról a másikra? Inyenkor nem szenvednek, csak elalszanak? A testhelyzet, ahogy rátaláltál, árulkodhat arról, hogy voltak-e fájdalmai? (Pl. összegömbölyödve fekszik vagy pedig kinyújtózva.)

2012. nov. 7. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az volt, hogy reggel adtam neki enni, és láttam hogy fekszik. Gondoltam, biztos pihen. Amikor adtam neki kaját, vagy egyáltalán odamentem, mindig feltámaszkodott a ketrecére és nyalogatott. :) Akkor viszont hiába szólítottam, nem jött, csak mozgolódott. Láttam, hogy az oldalán fekszik kinyújtózva, és fel akar állni. Nem tudott. :( Odaraktam elé a kaját és egy tál vizet, de meg sem próbált enni/inni. Már 7 éves volt, szóval gondoltam, hogy lassan felmegy a nyuszimezőkre. :( Szinte egész nap simogattam, ő meg csikorgatta a fogát, és nyalogatott (azt még tudott). Aztán mennem kellett edzésre, és mire visszajöttem, már holtan feküdt kinyújtózva. :( Ez volt egy hete, azóta már jobban vagyok én is, őt meg persze eltemettük (L).

17/L

2012. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!