Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec kell egy...

Mekkora ketrec kell egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt pár hörim és ha azt akarod hogy jól érezze magát 1m×0.5m legyen,így belefér kényelmesen a kerék,a háza stb. és még futkosni is tud!!!
2012. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a lejobb az üveg terrárium.
2012. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rengetegszer hallottam hogy a ketrec így jó hogy ugy jó de most akkor melyik a jobb a ketrec VAGY a terrárium?
2012. nov. 9. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van előnye és hátránya is. Arról, hogy a ketrec vagy a terrárium a jobb, egy milliárd írást találhatsz, ha Google-ben rákeresel.

Én ketrec-párti vagyok, mert mindent összevetve, a terrárium csak az embernek jobb, a hörcsögnek a ketrec az igazi.

2012. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosítok: a hörcsögnek a rét az igazi. Viszont abban egyetértek, hogy valóban a ketrec a jobb, mert nagyobb mozgásigényt biztosít a hörinek, így jobban érzi majd magát, kevesebbet unatkozik és szép-hosszú élete lesz. A terráriumban nem tud fel-le mászkálni, max. ha beraksz neki egy vastagabb szétágazó ágat. Viszont a ketrecből kikaparja az almot, a terráriumból meg nem. Szóval, ez a te döntésed, hogy melyik jobb. Én egy időben terráriumban tartottam az enyéimet, de most ketrecben vannak, mert jobb nekik (szerintem). És az én ketrecem 38 cm x 48 cm széles és 38 cm magas.
2012. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez az én kérdésem :)
2012. nov. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!