Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az valami komoly bajra utal...

Az valami komoly bajra utal ha a nyuszim mellső lábán egy részen nincs szőr?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos szóval elég kicsi de eddig nem volt semmi gond de ma észrevettem hogy a bal mellső lába tetején egy kis részen plusz a körmei felett is hiányzik a szőr. Viszont nem kiütéses csak a kis rózsaszín bőre látszik. Menjek orvoshoz vele? Most eléggé meg vagyok ijedve... Viszont ugyan olyan aktív mint eddig, nem látok rajta más változást.

2012. nov. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valami beleragadt a lábán lévő szőrbe és ő kitépte. Előfordul. Ha nem kezdene vissza nőni a szőr, érdemes elvinni állatorvoshoz, mert ez akár egy bőrbetegség is lehet. De szerintem nincs s nyuszidnak komolyabb baja. :)
2012. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. nov. 10. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: nem a talpán van akkor, hanem a mancsa felső részén ugye?
2012. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen a mancsa felső részén egy nagyon kicsit ritkább a szőre a körmei felett, de ott a lábszárán vagy hogy mondjam egy kis részen teljesen hiányzik a szőr.
2012. nov. 12. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert azt tudom hogy ha a talpán jelenik meg csupasz folt (alatta a rózsaszín bőr) az talpfekély. De ha a talpa nem olyan akkor lehet tényleg kitépkedte magának.
2012. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!