Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény kölykök várhatóak...

Vadászgörény kölykök várhatóak novemberben, decemberben is?

Figyelt kérdés
vadászgörényt szeretnénk venni, de úgy látom a hírdetésekben hogy leginkább augusztusban,szeptemberben és októberben voltak eladó kölykök, reménykedhetek még abban hogy lesznek még novemberben vagy decemberben?

2012. nov. 10. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a görények tavasszal tüzelnek így nem valószínű, hogy lesz télen alom, de nem lehetetlen! Érdeklődj tenyésztőknél.
2012. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angelus Lanx ***** válasza:

Üdv!


A görények évente kétszer is tüzelhetnek.

Nekem 2 görényem lakásban volt, az egyik lán és kora tavasszal, nyáron és késő ősszel is tüzelt.

2 görényt pedig kint tartottam és az ott lévő lány max 2-szer tüzelt egy évben, de inkább csak 1-szer.

2012. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Görik tavasztól őszik születnek...De ha nem muszáj neked, hogy gyerek legyen akkor szerintem biztos találsz még csak azok kicsit idősebbek...De ha most télen veszel akkor egyenlőre muszáj lakásban tartanod a hidegre még őt is szoktatni kell...Ha kint szeretnéd tartani akkor fokozatosan rakd ki egyre több időre...És remélem nem ajándékba akarod adni valakinek...
2012. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nincsenek kölykök,csak tavasztól őszig születnek.Amelyik "tenyésztőnél" meg éppen találsz novemberi, decemberi kölyköket..hááát,onnan inkább ne akarj..
2012. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!