Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de a Vadászgörényt lehet kertben tartani? Vagy kimondottan lakásban ajánlott?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kertben tartani. Úgy szokták, hogy pl egy fészert átalakítanak, és ahhoz csinálnak egy kifutót nekik. A házikót jól be kell szigetelni, hogy bent ne legyen hideg.

Vagy olyat is hallottam már, hogy a garázs úgy volt megcsinálva, hogy egy része le volt választva és valami kutyabejáró féleséget csináltattak a falára, ott mehettek ki a kifutójukba.

2012. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LeGrady ***** válasza:

1, nem szabad tél közepén hirtelen kitenni őket, a fokozatosság szükséges, ha eddig lakásban laktak

2, a szökés lehetőségét meg kell szüntetni, ez nem kis feladat, mer okosak is, ásnak is, másznak is

3, legyen olyan hely ahova be tudnak vackolni és befűteni maguknak

2012. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Oké így lesz de majd csak nyáron szeretnék venni. Amúgy 13 éves vagyok, de nagyon sokat olvastam a Görikről mi jó nekik mit szabad nekik enni adni...A ketrec télen lesz megvásárolva vele együtt a többi kütyü...:D
2012. nov. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!