Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy vemhes-e a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

Olvastam arról, hogy meg kell nézni hasa oldalát is elvileg ki lehet tapintani valamit, de én azt nem merem mert ha esetleg vemhes akkor nehogy bajuk legyen, de mi más módon tudnám megállapítani...???

Nem teljesen ide tartozik, de az állatorvos kb. mennyiért ivartalanítja a cocókat és melyiket célszerűbb a fiút v. a lányt v. esetleg mindkettőt?

Köszi előre is a válaszokat???


2009. aug. 13. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha láttad a malacaid, hogy csinálták akkor bizti terhes. A fedeztetéstől számított 40. napon a mozgások érezhetővé válnak így nyomkodás nélkül (nyomkodni amúgy sem szabad) is érezheted, ha mozognak a malacok. Ha ivartalanítani akarsz mindenképpen a fiút vidd.
2009. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mi tengerimalacunk is egyszer szült már!!Mi semmi különöset nem vettünk észre rajta,csak amikor megnőtt a hasa,egy kicsit és a bébik mozogni kezdtek benne!!De állítólag 60-nap elteltével megszületnek a kicsik!!

Hát én még nem halottam tengerimalac ivartalanításról de érdeklőshetsz róla!!

Sok szerencsét!!

2009. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!