Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két lánY roborowszki törpehöri...

Két lánY roborowszki törpehörit lehet egYütt tartani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

NE TEDD!!!!!!!!!

Amikor én egy ketrecbe tettem őket majdnem kinyírták egymást ( persze utána el különítettem őket)

Ha meg egy fiút és egy lányt teszel egy ketrecbe túlságosan is el szaporodnak.

Ha csak nem akarsz állat kínzó,vagy tenyésztő lenni,egyiket se ajánlom.

Szerintem egyszerre csak egyet tarts.

2012. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A robovszki höriből elég kevés van. Így nagyon kevesen értenek hozzájuk. Én pl. nem nagyon. :D

De úgy tudom ők a hörik közül egyededül ők igénylik a társaságot, azaz belőlük több kell egy csapatba.

A családi életük számomra elég fura, szóval hogy a 2 lány jó parti-e, és hogy milyen egyéb különleges igényeik vannak, azt egy profitól kéne megkérdezned. Ha itt nincs köztünk ilyen, akkor az index hörcsögök fórumára járnak robovszki tartók is...

2012. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4-5 tartok hörcsögöket,több fajt is kipróbáltam.A lányok mindig verekedtek,fajtól függetlenül.Az se számít családbeli-e,lehet: tesó,anyuka,utód.Ha kettő,vagy annál több lány van egy ketrecben VEREKEDNEK.

Ha nem hiszed el felőlem próbáld ki,csak a höriket tudom sajnálni.

Amúgy első vagyok.

2012. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!