Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet fürdetni a törpehörit?

Lehet fürdetni a törpehörit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mert fölfázik. Akár nyár van, akár bármilyen évszak. De arany hörit viszont lehet. az imád úszni:)
2012. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen hörcsögöt nem lehet fürdetni! Ők mosakodnak maguktól!
2012. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam meg egyszer sem, de amúgy rengetegszer láttam már videókban, hogy fürdetik őket. Ez olyan, mint a hörcsöggömb. Van, aki azt mondja, hogy jó a hörcsögnek, más meg ellenzi. Ebben az időben már semmiképp ne fürdesd!
2012. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak ha nagyon muszáj!

Nekem egyszer belemászott egy fél dinnyébe és tiszta ragacs lett, akkor megfürdettem. De amúgy egész életében elvan nélküle, hiszen gyakran mosakodik. Viszont a helyét jobb minél sűrűbben takarítani.

2012. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem minden állatot lehet fürdetni amennyiben indokolt. ismerősöm hörcsöge is úgy járt mint az előttem szóló hörije, csak ő a sütibe mászott bele az asztalon...és mivel éppen képviselőfánk volt az a süti, tele lett krémmel...musz volt fürödnie :) de pl én hörim még csak ivás célzattal ismeri a vizet, tisztán tartja ő magát :)
2012. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nyáron megfürdettem egyszer mert nagyon meleg volt. köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 22. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!