Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok! A ti törpenyus...

Törpenyuszisok! A ti törpenyuszitok nem domináns? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma voltam beoltatni a cicámat, és kérdeztem az állatorvostól, hogy mit gondol a minikosorrú törpenyuszikról (hamarosan lesz ilyenem). és azt mondta, hogy nagyon vadak lesznek (?). az egyetemén sok törpenyuszival találkozott, akik haraptak és vadak voltak. nálatok is így van? vagy ez nem igaz? köszi a válaszokat előre is! :)

2012. nov. 14. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése. Ha nem foglalkozol vele, akkor tényleg vad lesz. Illetve a nőstények hajlamosak bevadulni, ha ivarérettek lesznek, de ezt az ivartalanítás megoldja.

Nekem bak nyuszim van, nagyon sokat foglalkoztunk vele, ezért nagyon nagyon naaaaagyon bújós és szeretetigényes. Ölbeülős és nagyon kedves nyuszi. Ivartalaníttattuk, de a műtét előtt sem volt vad, ugyanilyen bújós volt, csak jelölgetett a szobában mindenfelé, ezért döntöttünk a műtét mellett.

2012. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ivaros lány nyulam sosem volt vad. Az ivartalanítás után az lett. K.rvára fel vagyunk dobva tőle. Mindent szétrág, és le se sz.r minket. Ennyit a nagy "jobb a nyúlnak, ha túlesik rajta" álságos szövegről. 35 ezrünk, meg az édes-bújós nyuszink bánja.
2012. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ivaros,lassan 2éves tündéri mini kosorrú bakocskám van.:) semmi baj nincs vele.
2012. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!