Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom az állat keresked...

Hogyan tudom az állat kereskedésben hogy a höri amit kiválasztottam vad? A hörcsög vécézik? Lehet hogy hülye kérdés

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak eszik, de nem jön ki belőle semmi -.-"

Szerintem inkább olvass utána az állattartásnak, és csak utána vegyél magadhoz állatot, még ha az egy hörcsög is

2012. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen WC-zik és hetente almot kell cserélni, mert amit adsz neki kaját, egy részét egy sarokba bespájzolja, ami elkezd rohadni, másik sarokba meg pisilni jár és nagyon büdös tud lenni.

Az állatkereskedésben nem nagyon foglalkoznak a hörik kézhez szoktatásával, szóval ez a te feladatod, addig meg vad.

2012. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hörcsögök az állatkereskedésben nem valami szelídek. Hogy majd kezes legyen neked naponta kell vele kb. 30 percet foglalkoznod. Hát persze hogy a hörcsög vécézik :D Az én hörcsögömnek van egy külön sarok ahol végzi a dolgát. Ezt a helyet 2-3 naponta kell takarítanod. Viszont hetente az egész ketrecet kell. Hörcsögöknek a legjobb a forgács, jó nedvszívó képessége van és imádja ásni. Ezt kb. 5 cm-es vastagságban terítsd le a ketrec aljába. Mielőtt magadhoz vennél egy hörit keresgélj, olvasgass a neten. Itt egy jó oldal: [link] itt a legfontosabbak: hörcsög kerül a házhoz+ tartozékok,búvóhelyek.
2012. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha megengedik, akkor rakd be a kezed a terráriumba.

ha 2 lábra áll és visít, akkor meg is haraphat és akkor vad. ha barátságosan közelebb jön, akkor szelíd

2014. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!