Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig fog sírni a tengerimala...

Meddig fog sírni a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos fiú malackám, akinek hoztam haza társat, de 3 nap után kiderült, hogy kislány, őt meg nem mertem bevállalni, felelőtlenség lett volna részemről, nem tdtam volna mit csinálni a kicsikkel, ha nekem itt 1 évbe többször is lefial.. :( Szóval a kislányt visszavittem az eredeti gazdájához, de az alomba mindegyik malac lány volt, ezért most megint csak keresgélek, mert mindenféleképpen hozni akarok haza neki egy kisfiút. De most meg egyfolytába visít meg keresi a kislány malackát és annyira sajnálom szegényt. Meddig fogja ezt csinálni, tudja valaki?
2012. nov. 15. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ijesmi volt a helyzet.Addig nem hagyta abba a sírást, míg társat nem vettünk neki.
2012. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fraser6 válasza:
Ameddig nem lesz társa vedd ki sűrűbben etesd néha kézből, és simogasd sokat akkor legalább érzi a társaságot.
2012. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!