Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfázhat a nyúl?

Megfázhat a nyúl?

Figyelt kérdés
A nyulamat télen berakjam valami meleg helyre? Vagy maradhat a hidegen? Meg fázhat a nyúl? És télen a hóba kiengedhetem szaladni? Nem fázik meg,vagy nem lesz beteg? :s
2012. nov. 18. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakd be melegebb helyre!!Szerintem tarsd bent :)
2012. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy egyszerű házinyuszim van. Minden nap 1 órát kiengedem és futkos simire odatelepszik a lábunkhoz stb. Hóban is kiengedtem még élvezte is nyilván nem hosszú időre, hogy nehogy nagyon átnedvesedjen a bundája. A helyét pedig kibéleltem forgáccsal és jó sok szalmával és persze minden nap takarítottam a forgácsot cseréltem ami felszívta a pisit. A házát ahol lakik körülvettem kívülről, hogy ne tudja rágni jógaszőnyeggel.. de jó lenne a hungarocell is erre a célra. És elől ahol a rács van egy üveget vágattunk (kis ablak féle) amit el tudunk húzni, ha melegebb az idő, de elé is tudjuk húzni, ha nagyon hideg van. Tavaly egyedül, mikor a -20 fokot jósolták éjszakára akkor tettük át szegényt a garázsba a kuckójával együtt, hogy jobban védve legyen.
2012. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szóval elég,ha kibélelem a helyét,és hungarocellel vagy valamivel körülveszem a házát..?:)
2012. dec. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!